Máte pocit výjimečnosti? Tak jste zde správně - výjimeční jste, stejně jako dřevo, které zde naleznete. Užijte si nákup :)

Časté dotazy

Odpovědi na vaše dotazy:

Vydrží dřevěný korálek styk s vodou? Ano vydrží, v případě že jde o běžný styk s vodou - déšť, mytí nádobí atp. Doporučení je samozřejmě vyhýbat se dlouhodobému pobytu ve vodě. Nesmíte se s ním koupat, plavat a nebo mít ruku dlouhodobě ponořenou ve vodě. Stejné to je pro všechny možné druhy šperků.

Co dělat, když korálek namočím? Co nejdříve korálek osušte a po osušení ošetřete olivovým olejem. Přetřete pouze lehce hadříkem a nechte jeden den "odpočinout"

Je kožený náramek vhodný do vlhkého prostředí? Kůže ať je jakákoliv je velice pórovitá a styk s vodou se nedoporučuje. Tato kůže není nijak chemicky impregnována a je velké riziko poškození z hlediska dlouhodobé vlhkosti. Posléze by nemohl být ani nijak reklamován.

Jak vybrat vhodný typ korálku? Pokud si nevíte rady, tak se zeptejte :)....doporučuji vždy korálek dle vlastního znamení. To znamená, že každý máme do vínku dané nějaké dřevo a tento typ je pro nás průvodcem. A nebo je možné nakombinovat dle problémů, které máte - únava, nespavost, migrény atp..dřevo je naším pomocníkem i při těchto situacích...