O mně

Mé jméno je Michele Roselli a jsem rozeným jihočechem s italskými kořeny...proč pracuji se dřevem a jak jsem se k němu dostal?

Protože od nepaměti mne dřevo, stromy a celkově příroda obohacuje a naplňuje. Vidím a cítím ze dřeva ten užitek, tu energii, která se nedá slovy popsat a tak tvořím, abych tu energii šířil dál :)

A prvním impulsem pro mne byla výroba píšťalky od mého dědy, který s nožíkem uměl moc hezky zacházet. Myšlenka v dětství byla zakořeněna a já v dospělosti hledal možné zpestření svého volného času...a tak přišlo řezbářství, výroba všeho možného ze dřeva. Ale nejvíce mne bavilo vyrábět šperky. Bylo to takové pohnutí mysli, malé věci co mohou lidé nosit každý den, vnímat energii a nechat se třeba i vést.

Osudovým se mi stalo setkání s jednou moc milou paní Šárkou, která ve mě vzbudila zájem o malé ručně vyráběné korálky. A musím říci, že tato myšlenka a posléze práce mne maximálně pohltila. Děkuji moc tam nahoru, že toto setkání a napojení proběhlo, protože vznikl krásný nápad a posléze i můj sen dělat co mne baví.

A věřím, že moje práce vás zaujala a budu moc rád za vaši zpětnou vazbu. Každopádně děkuji všem za přízeň a bez vás by to opravdu nešlo ;)

Krásné dny vám přeji

MR

 

31543206_1937955296235543_5003820823224516608_n