Reklamační řád

Postup při reklamaci a vrácení zboží

 

Nebuďte smutní, vyřešíme to snadno. Prasklý korálek (nepočítám vady suků, které jsou pro dřevo přirozené), nebo cokoliv jiného s čím nejste spokojeni zašlete na mou adresu( popřípadě pokud je to vada nevratná, tak zašlete pouze fotografie a popis vady elektronickou poštou):

 

Michele Roselli

mrbeadcz@gmail.com

Zdíky 27

382 41 Bujanov

 

doplňte tyto informace:

 

  • číslo objednávky
  • jméno toho, kdo výrobek objednával
  • co se stalo, popřípadě jak

 

Pokud to bude v mých silách, tak vyrobím podobný. Průměrná doba výroby by neměla být delší než 10dní.

 

Jak je to s vrácením peněz?

 

Když mi zpět zašlete nepoškozený - nenošený výrobek, vrátím vám peníze zpět do 14 dnů od obdržení výrobku.

 

 

Reklamační řád

 

Práva z vadného plnění a záruční lhůta

Pro výrobky platí standardní záruční doba 24 měsíců. Začíná plynout dnem převzetí výrobku, tedy předmětu plnění. V případě výskytu vady předmětu plnění, na kterou se vztahuje záruka, vy jako kupující, můžete uplatnit zajištění opravy přímo u mě jako prodejce.

 

Podmínky záruky

Dodané zboží doporučuji prohlédnout bezprostředně při jeho převzetí. Pokud zjistíte poškození, vyhotoví se záznam o poškození s daným přepravcem. Pozdější reklamace mechanického poškození výrobku vzniklé při přepravě již není možné uznat.

Reklamace zboží

Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele. V případě zjištění neodstranitelné vady zboží, bude toto zboží vyměněno za podobný kus, případně vám bude vrácena již zaplacená celá cena zboží zpět.